Güne başlamak için enerji mi?

Güne başlamak için enerji mi?

Bu, güne başlamak, önemli ölçüde etkileyebilir coşku ve ruh hali birkaç saat. Sadece, bir sabah penceresini açın ve temiz hava solumak. Başka ne eklemek için yardımcı olacak bir enerji?

Bir gülümseme ile güne başlayın

Bir gülümseme ile güne başlayınBelki kulağa klişe gibi, ama yüzünde gülümseme hemen uyandıktan sonra, yapmak için yardımcı olacaktır adım, yeni bir gün için iyi bir ruh hali. Yenmek sabah sulkiness ile zorla ayağa ve drsného atmak, sıcak ve samimi bir ısı yatak gelmek neredeyse imkansız, ama bu aslında düşündüğünüzden daha kolay.

Sadece sonra o çalacaktır, ve hatırlamak için bir favori ya da mutlu, ya da bu fikir, her insanın, hayvanın, hayvan, komik bir hikaye ya da sizin favori bir yer. Zaten sadece bir düşünce bir şey çok olumlu, ne akışını yükseltir endorfin ve serotonin, hangi ile geliyor büyük ölçüde ruh halinizi iyileştirir. Ve iyi bir ruh hali, sabah, ayrıca, motivasyonu artırır ve üretken çalışıyor.

Bir nefes temiz hava

Temiz hava uyandıktan sonra almak için garanti edilir probere. Konularında uzman olan obezite, sağlıklı yaşam merkezi ve zakladatelka studio AQUA Esther Gauthierová tavsiye hemen sonra, o çaldığında açmak için (kışın bile) ve bırakın dolaşmaya taze hava oda. Açılan pencerede eğer ona göre yapmak zorunda поглаживающие hareket, döndürme, bilek, ayak bileği, kalça ve boyun ya da jógovou reklam “güneşi selamlama”.

Gauthierová için çok önemlidir usulüne uygun alanlar) ve yerine vydýchaný hava yatak odasında ve tüm daire için zayıf ve orta, özellikle eğer bu sizin sorun sabah erken kalkmak. Gauthierová ileri çağırır denemek için kısa nefes egzersizleri sizi daha fazla uyarır ve mükemmel proberou. Sen-ebilmek denemek, test edilmiş ve çok basit bir solunum tekniği. Beş saniye, derin bir nefes alın ve beş saniye. Tekrarlayın en az 5 dakika. Bu nefes egzersizleri Gauthierové olmalıdır değil sadece, ama sabah ve gün boyunca enerji artırmak için.

Kendinize bir dijital detoks

Kendinize bir dijital detoksBaşka bir ipucu, bir Ester Gauthierová yemin, önlenebilir darbeden sonra hemen dijital teknoloji. Cazip olmayın eli ile telefonu kontrol eder, gelen sms veya e-posta. Gauthierová bırakmak gerekir, bu daha sonra zaman ve nerozptylovat uyandıktan sonra olabilecek şeyler aşırı stresli.

Yukarıda belirtildiği gibi, tercih sizin durumda beyin tamamen pozitif düşüncelerle ve adamak kendini vurduktan sonra, sadece kendilerini.

Kendinizi sağlıklı bir kahvaltı

Besleyici specialistka Colette Heimowitzová ile Atkins VP Nutrition Communication & Education başlamak için tavsiye edilir ve her gün için bir kahvaltı, tam bir protein ve lif (örneğin, omlet veya 1/4l yunan yoğurt ile çilek ve fındık). Trenérka Market Brožová öneren var besin zengin bir diyet, yardımcı sabah iş için size yeterli enerji.

“Burada önemli olan, tabii, tat, ve belki hatta bir sezon. Kış boyunca biz çoğunlukla tercih ederler kahvaltı için sıcak olarak farklı püresi (yulaf ezmesi, pirinç, jáhlová, pohanková…) bir meyve, ya da, belki, denizcilik bir seçenek olarak şifreli. Yaz aylarında biz seçebilirsiniz yoğurt meyve ile desteklenmiş, çeşitli tohumlar (keten, kabak, susam, ayçiçeği tohumu, chia, vb) veya bir seçeneği seçmek tuzlu, gibi, örneğin, bir dilim koyu pişirme çeşit somon (havuç, tvarohová, protein vb.) ya da hatta bazen bir jambon, bir, ancak, içerir en az %90 et”, tavsiye Brožová.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *