En iyi ipuçları başlamak için iyi bir gün.

En iyi ipuçları başlamak için iyi bir gün.

“Kahvaltı için tavsiye ederim içme, örneğin, bitkisel ya da yeşil çay. Ürünler şiddetle tavsiye ederim, salam, jambon, düşük et içeriği ile, sosis, sahanda, çörek ve diğer tatlı hamur işleri, pişmiş, müsli. İçecekler kesinlikle tavsiye özledim tatlı, kakao, düşük kalite, meyve suları, su, coca cola, vb.”

Keyfini çıkarın

Keyfini çıkarınLezzetli ve ferahlatıcı bir kokteyl veya bir içki geçirebilirsiniz darbeden sonra hemen verir, gerekli enerjiyi ve temel besin. Güç, güzellik ve yaşam tarzı Jeanette Zinno New York sabah, içme bitkisel çay ve sık sık daha fazla ve içtiğiniz herhangi bir özel patates püresi. Onun favori tarifi shake rozmixovat içinde mandlovém süt, keten tohumu, hrachový protein tozu, kakao, ahududu veya yaban mersini, avokado, chia tohumu. Zinno itiraf etti daha önce kahvaltı verildi sadece kahve, ama sonra farkettim ki, leziz bir kokteyl ile sabah artırır, konsantrasyon ve verimlilik. http://archerwomans.info/dikkat-psorifix-fiyati-bu-urunler-ve-daha-fazla-enerji-olacak/

Trenérka Brožová tavsiye püresi içecekler her zaman ekleyebilirsiniz, herhangi bir tohum ya da fındık. “Vitaminler, çözünür yağlar, sadece tohumlar ve fındık içerir. Besin, hem de çok daha iyi olacak.”

Kalkmak, her gün aynı zamanda

Evet, düşünüyoruz hafta sonu. Her ne kadar çok cazip poležet yatakta cumartesi ve pazar biraz daha uzun, ve, için, açığı telafi etmek için uyku eksikliği bu hafta, size daha fazla zarar verebilir. Büyük dalgalanmalar onun spánkovém modunda tam rozhodit sizin biorhythm, ve sonuç sadece yorgunluk ve kötü bir ruh.

Hatta hafta sonları gibi hafta sonu veya tatil, sen, bu nedenle, gerekli uzmanlara göre, yatmak ve kalkmak aynı zamanda, örneğin, eğer işe gitmek. Bu anlamına gelir, artı bir dakika. saat.

Uyandır ayak

Biliyor musunuz, nedir sabah ayak masajı olumlu özelleştirmek ve tedarik enerji, yeni bir gün? “Bizim ayak tam duyusal sinirleri etkiler sadece bizim denge ve duruş, aynı zamanda konsantrasyon ve muhakeme”, – diyor podiatristka Emily Splichalová New york’tan, yazar, spor videoları Podyum Confidence & Ayakkabı Kurtarma.

Bu tavsiye yeni bir güne başlamak ayak masajı.

Hızlı ve etkili bir masaj sadece bir golf topu, sonra git chodidlem gerekir diş fırçalama sırasında ya da kahvaltı sırasında. Dr. Splichalová tavsiye edilir ayrıca, sabah egzersiz, hızlı bir şekilde jogínskou reklamlar, özel bir alt-tabaka, bir uyarır, ayak tabanı. Gidin ışığa Chiropraktička Emily Kiberdová New York ve zakladatelka kliniği Urban Wellness Clinic çağrısı kendinizi maruz uyandıktan sonra doğal gün ışığı ve en az 15 ila 30 dakika.

Bu tavsiye yeni bir güne başlamak ayak masajı.Güneş ışığı üretimini azaltır “uyku hormonu” melatonin ve, tabii ki, böylece artacak uyanıklık ve ihrac uyku hali. Bizim enlemlerde, ama sık sık probouzíme karanlıkta, ve, bu nedenle, yükselen karanlık kış sabahları soğuk, kışın çok daha zor yaz.

Sonra ise, o çaldığında yüzünde nezašimrá tek güneş ışını, en azından bir ışık. Loş ışıklar ampuller, ama probráním yardımcı olmak istiyorsanız darbeden sonra yeterli enerji, ışık, doğru. Beyaz ışık, tabii ki, bu tür bir etkisi, güneş ışığı gibi, ama kesinlikle yardımcı olacaktır zmátořit daha hızlı.

Öğle yemeği uzun zaman önce sona erdi, son lok kahve keyfini birkaç saat önce, göz kapakları başlar poklesávat. Kaçınılmaz bir durum? Değil, odpolednímu düşme önlenebilir. Hatta aslında güneye gitmek bir süre için gitmek, ya da en azından, bir pencere açmak.

Eğer yaşlı bir gün, sadece güveniyor başka bir güçlü kahve, kola ve şeker, çikolata, zaman olabilir, denemek için diğer, daha sağlıklı yollar önlemek için ikindi kriz. Ne yazık ki, çoğumuz sadece durdurmak ve bir içki için bir rüya.

“Öğleden sonra bir yorgunluk, belki büyük bir kısmı bizim doğal uyku döngüsü modu. Bu nedenle öğle yemeğinden sonra iş yerlerinde, выстраиваемые kahve-makineleri kuyrukta. Örneğin, akdeniz’de başlayan bu rejimin karşısında, ikindi siestou. Kısa bir uyku için yardımcı olur enerji telafi etmek için, ve insanlar daha üretken. Bizim kültürel ortamda, ama bu, ne yazık ki, mümkün değildir”, – açıklıyor Monica Bartolomějová, temel besin specialistka Dünya sağlık.

Ayrıca, siesta, ancak, vardır, ve diğer araçlar gibi korumak için öğleden sonra yorgunluk, okuyun, bu nedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *